Polski English Deutsch
MójZNACZEK
Filatelistyka / numizmatyka
ABONAMENT
Inne
Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie sklepu internetowego Poczty Polskiej S. A.
W naszej ofercie znajdą Państwo znaczki pocztowe, koperty pierwszego dnia obiegu (FDC), całostki oraz inne walory filatelistyczne, wydane przez Pocztę Polską.
Ponadto oferujemy klasery, wydawnictwa kolekcjonerskie i akcesoria niezbędne filatelistom oraz kolekcjonerom zajmującym się numizmatyką. Nasza oferta jest systematycznie uzupełniana o pojawiające się nowe walory i towary filatelistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.Szanowni klienci


Biuro Filatelistyki informuje, że decyzją dyrektora Biura Filatelistyki wszystkim abonentom, którzy wykupili lub wykupią roczny abonament filatelistyczny niestemplowany (grupa A) lub stemplowany (grupa E) za 2016 rok przysługuje prawo wykupu dwóch bloków wydania specjalnego Boże Narodzenie. Wykupienie dodatkowych bloków jest dobrowolne i powinno nastąpić do 30 września 2017 roku. Klient ma prawo odmówić wykupienia jednego lub obu bloków wydania specjalnego.
Abonenci sklepu internetowego mogą zgłaszać chęć nabycia dodatkowego bloku drogą mailową na adres: filatelistyka@poczta-polska.pl .
Przypominamy, że koszty dostawy na terenie Polski, w przypadku zakupów poniżej kwoty 50,00 zł, ponosi Zamawiający zgodnie z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej S.A., obowiązującym za dany rodzaj przesyłki. Istnieje też możliwość dodania bloku do złożonego już zamówienia.

Blok Boże Narodzenie nie będzie dostępny w wolnej sprzedaży.
Szanowni klienci


Biuro Filatelistyki informuje, że decyzją dyrektora Biura Filatelistyki wszyscy abonenci , którzy zamówią roczny abonament znaczków niestemplowanych (grupa A) lub stemplowanych (grupa E) na 2017 rok po jego wykupieniu , nabędą prawo do wykupu wydania specjalnego-bloku nieząbkowanego z emisji Korona Gór Polski. Wykupienie bloku nieząbkowanego jest dobrowolne i powinno nastąpić do 30 czerwca 2018 roku.

Wydany blok Korona Gór Polski nie będzie dostępny w wolnej sprzedaży.

Najnowsze emisje.Drogi wodne w Polsce


Dnia 22 lipca 2017 r. zostały wprowadzone do obiegu kartki pocztowe z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej z oznaczeniem literowym A odpowiadającej wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g. emisji "Drogi wodne w Polsce".

Kartki wydrukowano techniką offsetową, na kartonie białym,w nakładzie 10 000 szt. Format kartki 148 x 105 mm.

Autor projektu kartki: R. Kostera


Całostka
Całostka

Datownik
Datownik

Całostka
Całostka

Datownik
Datownik


41. Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa Polska 2017


Dnia 02 lipca 2017 r. została wprowadzona do obiegu kartka pocztowa z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej z oznaczeniem literowym A odpowiadającej wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g. emisji "41. Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa Polska 2017".

Kartkę wydrukowano techniką offsetową, na kartonie białym,w nakładzie 12 000 szt. Format kartki 148 x 105 mm..

Autor projektu kartki: Rafał Małysa


Całostka
Całostka

Datownik
Datownik


Korona Gór Polski


W dniu 30 czerwca 2017 roku został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 6,00 zł emisji "Korona Gór Polski".

Znaczek wydrukowano techniką rotograwiurową, format znaczka 51 x 31,25 mm, w bloku w formacie 90 x 70 mm, w nakładzie:
blok numerowany perforowany: 110 000 sztuk
blok numerowany nieperforowany: 55 000 sztuk

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu: Agnieszka Sancewicz


Blok
Blok

Koperta FDC
Koperta FDC


Solidarność Walcząca


W dniu 20 czerwca 2017 został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 2,60 zł emisji "Solidarność Walcząca".

Znaczek wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, format znaczka: 39,5 x 31,25 mm, w nakładzie 270.000 szt. Arkusz sprzedażny zawiera 9 szt. znaczków.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Karol Tabaka


Znaczek
Znaczek

Arkusz
Arkusz

Koperta FDC
Koperta FDC


Wkrótce.200-lecie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim


W dniu 31 lipca 2017 zostaną wprowadzone do obiegu znaczki pocztowe o wartości 2,60 zł (każdy) emisji "200-lecie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim".

Znaczki wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, format znaczka: 51 x 31,25 mm, format arkusza: 251 x 121 mm, w nakładzie 120.000 szt. każdego. Arkusz sprzedażny zawiera 9 szt. znaczków.

Z tej okazji zostaną wydane trzy koperty FDC.

Autor projektu znaczka: Karol Tabaka


Arkusik
Arkusik

Koperta FDC
Koperta FDC

Koperta FDC
Koperta FDC

Koperta FDC
Koperta FDC


Flotylla Wiślana Polskiej Marynarki Wojennej


Dnia 31 lipca 2017 r. zostaną wprowadzone do obiegu kartki pocztowe z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej z oznaczeniem literowym A odpowiadającej wartości nominalnej znaczka pocztowego używanego do uiszczenia opłaty za ekonomiczną przesyłkę listową nierejestrowaną w obrocie krajowym, o masie do 350 g. emisji "Flotylla Wiślana Polskiej Marynarki Wojennej".

Kartki wydrukowano techniką offsetową, na kartonie białym,w nakładzie 12 000 szt. Format kartki 148 x 105 mm..

Autor projektu kartki: A. GosikCałostka
Całostka

Datownik
Datownik
NOWOŚCI
Najczęściej kupowane