Polski English Deutsch
MójZNACZEK
Filatelistyka / numizmatyka
Inne
ZNACZEK PERSONALIZOWANY
Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie sklepu internetowego Poczty Polskiej S. A.
W naszej ofercie znajdą Państwo znaczki pocztowe, koperty pierwszego dnia obiegu (FDC), całostki oraz inne walory filatelistyczne, wydane przez Pocztę Polską.
Ponadto oferujemy klasery, wydawnictwa kolekcjonerskie i akcesoria niezbędne filatelistom oraz kolekcjonerom zajmującym się numizmatyką. Nasza oferta jest systematycznie uzupełniana o pojawiające się nowe walory i towary filatelistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.Najnowsze emisje.Krótkofalowcy w służbie publicznej


Dnia 2015-02-24 została wprowadzona do obiegu kartka pocztowa z nadrukowanym znakiem opłaty pocztowej o wartości 2,35 zł, emisji: Krótkofalowcy w służbie publicznej, zwaną dalej kartką.
Do znaku opłaty pocztowej dołączono przywieszkę z napisem: PRIORYTET. W prawym górnym rogu strony adresowej kartki nadrukowano znak opłaty pocztowej, na którym przedstawiono radiotelefon. Na wyświetlaczu umieszczono oznaczenie wartości 2,35 zł i napis POLSKA. W części ilustracyjnej kartki umieszczono fotografię ilustrującą powódź, w lewym dolnym rogu widnieje samochód z anteną, w środkowej części przedstawiono schemat anteny, napis KRÓTKOFALOWCY W SŁUŻBIE PUBLICZNEJ oraz znak Polskiego związku Krótkofalowców.
Kartkę o wymiarach 148 x 105 mm, wydrukowano jednostronnie, techniką offsetową, na kartonie białym, w nakładzie 12 000 sztuk, w następujących kolorach druku: żółtym, czerwonym, niebieskim i czarnym. Autorem projektu jest Maciej Jędrysik.


Całostka
Całostka

Stempel
Stempel


Witkacy - twórca wizjoner


W dniu 24 lutego br. został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 5,20 zł emisji "Witkacy - twórca wizjoner".

Znaczek wydrukowano techniką offsetową , na papierze fluorescencyjnym, format znaczka: 31,25 x 43 mm w bloku : 70 x 90 mm, w nakładzie 180.000 szt.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Agnieszka Sancewicz.


Blok
Blok

Koperta FDC
Koperta FDC


150. rocznica urodzin Kazimierza Przerwy-Tetmajera


W dniu 12 lutego br. został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 1,75 zł emisji "150. rocznica urodzin Kazimierza Przerwy-Tetmajera".

Znaczek wydrukowano techniką offsetową , na papierze fluorescencyjnym, format znaczka: 40,5 x 40,5 mm, w nakładzie 360.000 szt. Arkusz sprzedażny zawiera 12 znaczków.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Aleksandra Pietrzak.


Znaczek
Znaczek

Arkusz
Arkusz

Koperta FDC
Koperta FDC


Kocham Cię


W dniu 06 lutego br. został wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 2,35 zł emisji "Kocham Cię".

Znaczek wydrukowano techniką offsetową i sitodrukową, na papierze fluorescencyjnym, znaczek z perforacją w kształcie serca, w nakładzie 1.500.000 szt. Arkusz sprzedażny zawiera 6 znaczków.

Z tej okazji została wydana również koperta FDC.

Autor projektu znaczka: Marzanna Dąbrowska.


Znaczek
Znaczek

Arkusik
Arkusik

Koperta FDC
Koperta FDC


Wkrótce.Wielkanoc


W dniu 06 marca br. zostaną wprowadzone do obiegu znaczki pocztowe o wartości 2,35 zł i 5,20 zł, emisji "Wielkanoc".

Znaczki wydrukowano techniką rotograwiurową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie 25,5 x 31,25 mm, w nakładzie 2,35 zł - 6.000.000 sztuk i 5,20 zł - 2.000.000 sztuk , arkusz sprzedażny - 100 sztuk znaczków.

Z tej okazji zostaną również wydane koperty FDC.

Autor projektu: Agnieszka Sancewicz


Znaczek
Znaczek

Znaczek
Znaczek

FDC
FDC

FDC
FDC
NOWOŚCI
Najczęściej kupowane